Daka potěšil Rodgerse

22 října 2021 00:36:08 CET

Brendan Rodgers chválil předvedený výkon Patsona Daka poté, co útočník Zambie vstřelil všechny čtyři góly během dramatického zápasu Evropské ligy proti Spartaku Moskva 4:3.

V neděli na Leicester čeká v lize Brentford a kurz na další vítězství má 2.60.

Pouhé čtyři dny po skvělém domácím vítězství 4:2 proti Manchesteru United pokračoval Leicester ve výborné střelecké formě i proti Spartaku Moskva.

Leicesteru se přitom v úvodních dvou zápasech Evropské ligy nedařilo vyhrát, ale proti Spartaku to už bylo jiné kafe, když největší hvězdou týmu byl Daka.

Třiadvacetiletý fotbalista to neměl snadné na King Power Stadium po svém letního příchodu z Red Bullu Salzburg za 22 milionu liber.

Nicméně v sobotu se už Daka zapsal mezi střelce a v tom pokračoval i v Moskvě.

Tým trenéra Rodgerse na začátku zápasu prohrával už 0:2, ale reprezentant Zambie do poločasu snížil na 1:2.

Daka potom během 30. minut ve druhém poločase nastřílel tři góly a zajistil tak svému týmu vítězství, který je nyní ve skupině C na druhém místě se ziskem čtyř bodů.

Po zápase o Dakovi Rodgers řekl: "Byl neuvěřitelný. Vstřelit čtyři góly v jednom zápase je úžasné. Ten první nám pomohl se vzchopit."