Solskjaer vždy věřil

22 října 2021 00:40:48 CET

Trenér Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer tvrdí, že celou dobu věřil, že jeho tým předvede zanícený boj, když ve středečním vítězném zápase Ligy mistrů prohrával proti Atalantě 0:2.

Manchester United má v tuto chvíli kurz na triumf v letošním ročníku Ligy mistrů 17.00 poté, co předvedl neuvěřitelný obrat proti týmu italské Série A.

Solskjaerův tým vyhrál jen dva z posledních sedmi zápasů ve všech soutěžích a nedostatek sebevědomí se jen zvýšil poté, co fanoušci na svůj tým po prvním poločase křičeli.

V poločase tým United prohrával už 0:2, když zasloužené vedení Atalantě zajistili Merih Demiral s Mario Pasalicem.

Nicméně osm minut po přestávce snížil po krásné přihrávce Bruna Fernandese útočník Marcus Rashford.

Tento gól vznítil jiskru naděje domácích fanoušků, kteří najednou svůj tým hnali dopředu. Harry Maguire následně vyrovnal a devět minut před koncem vstřelil vítězný gól Cristiano Ronaldo.

I přes porážku v úvodním zápase Ligy mistrů proti Young Boys 2:1 se Manchesteru United dostal ve skupině F na první místo, když má po třech zápasech na kontě šest bodů.

Na oficiální stránce Manchesteru United po vítězném zápase Solskjaer řekl: "Je to těžké a ani nemám vysvětlení, jak se to mohlo stát. Najednou to bylo 2:0, ale my jsme si stále věřili a to byl klíč k úspěchu."

O poločase svým svěřencům řekl: "Musíme vstřelit gól, protože pak vyhrajeme zápas. Byl jsem si jistý, že máme na to, abychom vyhráli."

"Byl jsem nakonec spokojený s výkonem. Postupem času jsme se zlepšovali. Mohu jen pochválit hráče, že to nevzdali."