AC Milán se trápí s další prohrou

29 listopadu 2021 20:26:20 CET

AC Milán utrpěl v boji o titul italské Serie A velký neúspěch. Milánští prohráli 3:1 se Sassuolem Calcio. Byla to druhá prohra v řadě.

Exmistři zůstávají druzí za SSC Neapolí s 32 body. Alessio Romagnoli dostal Milán do vedení ve 21. minutě. O tři minuty později ale rychle vyrovnal Gianluca Scamacca. Ve 33. minutě si dal vlastní gól Simon Kjaer. Domenico Berardi nakonec uzavřel výhru pro Sassuolo.

Milan se příště vrátí na hřiště ve středu. Zlatan Ibrahimovic a ostatní z týmu hostují FC Janov. V tuto chvíli si můžete vsadit na vítěze Italského poháru. Juventus má kurz na vítězství 2.20, Inter Milán má kurz 1.61 a AC Milán má kurz 4.33.

Místní rival Inter Milán se sobotní výhrou 2:0 na hřišti FC Benátek posunul na jeden bod na svého městského rivala. Branky vstřelili Hakan Calhanoglu a Lautaro Martinez.

Juventus Turín se mezitím dočkal dalšího neúspěchu. Čtyři dny po porážce v Lize mistrů na hřišti obhájce titulu FC Chelsea prohrál italský rekordman nad Atalantou Bergamo 0:1. Po páté porážce v sezóně je Stará dáma dále mimo evropská pohárová místa.