Man City doráží na Chelsea

30 listopadu 2021 15:41:55 CET

Man City získává důležité tři body. V Premier League vyhrál Manchester City 2:1 v zápase proti West Hamu United, čímž se přiblížil Chelsea.

Ve hře Man City ovládalo velkou část hry. I když v základních 90 minutách padl jediný gól, City dominovalo. Hra se v posledních minutách opět rozhořela.

Po výsledku 2:0 v 90. minutě následovala snižující branka na 2:1 ve čtvrté minutě nastaveného času. Gól ale přišel příliš pozdě a City zaslouženě vyhrálo a vybojovalo důležité tři body. V tuto chvíli si můžete vsadit na další zápas Premier League, který se bude konat 2. prosince. Man Utd s kurzem na vítězství 2.10 se utká s Arsenalem s kurzem na vítězství 3.40.

West Ham na druhé straně ztratil kontakt s nejvyššími místy. Na čtvrtém místě nyní dělí Hammers od Liverpoolu pět bodů a za nimi na svou šanci čeká několik dalších týmů. Zejména Arsenal a Wolverhampton by mohly být pro čtvrté místo nebezpečné.

Ve 13. kole anglické Premier League to bude v čele tabulky napínavé. Zejména nedělní remíza mezi Chelsea a Man United přináší nejen Man City, ale také Liverpoolu velkou šanci na to, aby dohnali Chelsea. Oběma týmům stačí jedno vítězství k překonání prvního v tabulce.

Liverpool se střetne s Evertonem a Man City s Aston Villou. V obou hrách jsou oba zmíněné týmy absolutní favorité.