Thiago se začíná Liverpoolu vyplácet

28 listopadu 2021 14:47:44 CET

Liverpool FC smetl Southampton FC vysokým výsledkem 4:0 v Premier League. To znamená, že tým z Anfield Road má aktuálně na kontě 28 bodů a je na druhém místě. Rozdíl na vedoucí Chelsea v tomto momentu jeden bod.

Za tým trenéra Jürgena Kloppa se ve druhé a 32. minutě trefil Diogo Jota. Bývalá hvězda Bayernu Thiago zvýšil o pět minut později na 3:0. Konečné skóre zapečetil v 52. minutě Virgil van Dijk.

Nyní se zdá, že Thiago konečně prorazil v Liverpoolu. Poté, co tento 30letý hráč zapůsobil minulý víkend vítězstvím nad Arsenalem, ukázal také kvality proti Portu a Southamptonu, které přiměly Jürgena Kloppa k podpisu. Jeho pasy ohromily publikum na Anfieldu.

V sobotu v poledne se Arsenal FC taktéž radoval. Gunners doma porazili Newcastle United 2:0. Byla to čtvrtá výhra z posledních pěti zápasů. V tuto chvíli si můžete vsadit na další zápas Premier League, který se bude konat 2. prosince. Man Utd s kurzem na vítězství 2.10 se utká s Arsenalem s kurzem na vítězství 3.40.

Za Londýňany skórovali Bukayo Saka a Gabriel Martinelli. Arsenal má na svém kontě 23 bodů a navázal kontakt s nejlepšími týmy. Arsenal nastupoval proti novému trenérovi Newcastlu, Eddimu Howemu, který měl spasit tým ze spodní části tabulky, ale Mikel Arteta se nenechal zastrašit nově bohatým klubem a novým trenérem a vkusným střídáním vybojoval tři body.