Watford zvrátil špatnou situaci

24 října 2021 18:13:24 CET

Trenér Watfordu Claudio Ranieri ocenil reakci svého týmu, když se dvakrát vrátili ze špatné situace a porazili Everton v Goodison Parku 5:2.

Everton se brzy dostal do vedení přes Toma Daviese, ale Josh King vstřelil první ze svých tří gólů v následujících minutách. Bývalý muž Watfordu Richarlison obnovil jednobrankové vedení Evertonu, ale pak už se gólově prosadil pouze Watford.

King pak během šesti minut dvakrát skóroval, aby zapečetil svůj hattrick, než Emmanuel Dennis dokončil posledním gólem soupeře. V tuto chvíli si můžete vsadit na další zápas Premier League, který se koná 30. října. Tottenham s kurzem na vítězství 3.00 se utká s Man Utd s kurzem na vítězství 2.25.

Watford je nyní šest bodů před sestupovou zónou a Ranieri říká, že jeho tým prokázal velké srdce a odvahu. Pro oficiální web klubu řekl:

"Pokaždé, když mluvím se svými hráči, naše nálada musí být nikdy se nevzdávat. Bylo to důležité, mít sílu reagovat. Najednou jsme za devět minut dali třikrát gól, bylo to úžasné."

"Výsledek je důležitý, ale předtím je důležité, jak pracujete, jak bojujete v každém duelu. Dnes jsem velmi spokojený, ale také jsem sledoval některé věci, které nám v defenzivě nešly," dodal trenér.

Watford teď bude doufat, že se vyšplhá do první desítky s řadou vylepšených výsledků, ale na obzoru mají obtížnou sadu soupeřů. Po domácím utkání se Southamptonem příští víkend se Hornets střetnou s Arsenalem, Manchesterem United, Leicesterem City, Chelsea a Manchesterem City.