Πολλά σκαμπανεβάσματα η Μπράγκα

30 Νοεμβρίου 2021 10:11:23 CET
Θέλει το τρίποντο.

Μπράγκα και Βιθέλα διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην έδρα της πρώτης για το πρωτάθλημα της Πορτογαλίας.

Το ενδεχόμενο να μπουν συνολικά πάνω 4.5 γκολ στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 5.50.

Τρεις νίκες, μία ισοπαλία και δύο ήττες έχει να επιδείξει στα έξι τελευταία της παιχνίδια η Μπράγκα και θέλει να αυξήσει ακόμη περισσότερο τις πρώτες τώρα (1.44).

Οι οικοδεσπότες, πριν από μερικές ημέρες γνώρισαν εκτός έδρας ήττα με 3-2 από τη Μίντιλαντ στο Europa League.

Όσον αφορά στο πρωτάθλημα, κέρδισαν με 6-0 τη Σάντα Κλάρα την τελευταία αγωνιστική.

Κόντρα στη Βιθέλα έχουν να επιδείξουν δύο νίκες ανεξαρτήτως έδρας τελευταία και θα προσπαθήσουν να διευρύνουν ακόμη περισσότερο το σερί τους. Να είναι μπροστά στο σκορ και στα δύο ημίχρονα προσφέρεται σε απόδοση 2.20.

Το ενδεχόμενο να είναι ισόπαλο το ημίχρονο στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 2.40.

Η Βιθέλα στον αντίποδα, θα έχει δύσκολο έργο, αντιμετωπίζοντας την Μπράγκα, με το ενδεχόμενο να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα να προσφέρεται σε απόδοση 26.00.

Οι φιλοξενούμενοι, βρίσκονται στη 14η θέση της γενικής κατάταξης με μόλις δέκα πόντους κι απολογισμό μία νίκη, επτά ισοπαλίες και τρεις ήττες.

Εκτός έδρας πάντως, δεν έχουν καταφέρει ακόμη να πανηγυρίσουν νίκη φέτος. Μέχρι στιγμής έχουν να επιδείξουν τρεις νίκες και δύο ήττες στο πρωτάθλημα και τώρα, το ενδεχόμενο να είναι μπροστά στο σκορ και στα δύο ημίχρονα προσφέρεται σε απόδοση 11.00.