Σημαντική η έδρα για τη Φιορεντίνα

30 Νοεμβρίου 2021 10:05:35 CET
Θέλει τη νίκη.

Η Φιορεντίνα φιλοξενεί στην έδρα της τη Σαμπντόρια για τη 15η αγωνιστική της Serie A, θέλοντας να πανηγυρίσει ένα ακόμη τρίποντο.

Το ενδεχόμενο να μπουν τα περισσότερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 2.00.

Τρεις νίκες και τρεις ήττες μετράει στα τελευταία έξι παιχνίδια που έδωσε η Φιορεντίνα και θέλει να αυξήσει ακόμη περισσότερο τις πρώτες, όντας μπροστά στο σκορ στο ημίχρονο τώρα. Το ενδεχόμενο αυτό προσφέρεται σε απόδοση 2.30.

Οι γηπεδούχοι, πριν από μερικές ημέρες ταξίδεψαν στην έδρα της Έμπολι και γνώρισαν την ήττα με 2-1. Το σκορ αυτό προσφέρεται στο 8.50 τώρα για να κάνει υπέρ τους την εμφάνισή του.

Την τελευταία φορά που αντιμετώπισαν τη Σαμπντόρια, ηττήθηκαν με 2-1. Θα μπορέσουν τώρα να πετύχουν κάτι διαφορετικό;

Το ενδεχόμενο να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα στη συγκεκριμένη αναμέτρηση η Σαμπντόρια προσφέρεται σε απόδοση 5.00.

Η Σαμπντόρια στην αντίπερα όχθη, την τελευταία αγωνιστική κέρδισε με 3-1 τη Βερόνα και τώρα, το ενδεχόμενο να σκοράρει και πάλι πάνω από 2.5 γκολ προσφέρεται σε απόδοση 9.00.

Οι φιλοξενούμενοι, θα ψάξουν τώρα την τρίτη διαδοχική τους νίκη, καθώς πριν από το 3-1 της περασμένης αγωνιστικής, είχε προηγηθεί η νίκη με 2-0 επί της Σαλερνιτάνα.

Τώρα, το ενδεχόμενο να είναι μπροστά στο σκορ και στα δύο ημίχρονα προσφέρεται σε απόδοση 7.50.

Η παράδοση είναι απόλυτα ισορροπημένη το τελευταίο διάστημα, με τις δύο ομάδες να μετρούν από 13 νίκες η καθεμία ανεξαρτήτως έδρας.