Σκοράρει η Αταλάντα

30 Νοεμβρίου 2021 10:08:27 CET
Στόχος η νίκη.

Αταλάντα και Βενέτσια διασταυρώνουν τα ξίφη τους στο ιταλικό πρωτάθλημα, με φόντο ένα ακόμη τρίποντο.

Το ενδεχόμενο να σκοράρει τελευταία η Αταλάντα στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 1.22.

Τρεις νίκες και τρεις ισοπαλίες έχουν να επιδείξουν στα έξι τελευταία τους παιχνίδια οι γηπεδούχοι και προσφέρονται στο 1.25 τώρα, για να αυξήσουν τις πρώτες.

Οι οικοδεσπότες, την τελευταία αγωνιστική πανηγύρισαν μία σπουδαία νίκη με 1-0 επί της Γιουβέντους στο Τορίνο και θέλουν να εκμεταλλευτούν τώρα το καλό τους μομέντουμ.

Αυτό ήταν και το μοναδικό παιχνίδι τους τελευταία, που κατάφεραν να κρατήσουν ανέπαφη την εστία τους. Το ενδεχόμενο να μπορέσουν και τώρα να το κάνουν αυτό, όντας οι μόνοι που θα βρουν δίχτυα, προσφέρεται σε απόδοση 2.10.

Το ενδεχόμενο να είναι ισόπαλο το ημίχρονο, αλλά να επικρατήσει η Βενέτσια στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 21.00.

Η Βενέτσια από την άλλη γνώρισε εντός έδρας ήττα με 2-0 από την Ίντερ, με το ενδεχόμενο να κάνει την εμφάνισή του τώρα αυτό το σκορ να προσφέρεται σε απόδοση 41.00.

Οι φιλοξενούμενοι, την τελευταία φορά που αντιμετώπισαν την Αταλάντα, την κέρδισαν με 1-0.

Με απολογισμό τέσσερις νίκες, τρεις ισοπαλίες κι επτά ήττες, βρίσκονται στη 16η θέση της γενικής κατάταξης.

Θα καταφέρουν τώρα να πετύχουν τον στόχο τους, παίρνοντας το τρίποντο, όντας μπροστά στο σκορ και στα δύο ημίχρονα; Το ενδεχόμενο αυτό προσφέρεται σε απόδοση 15.00.