Arsenal kaotas punkte, Liverpool alistas Crystal Palace'i

24 jaanuar 2022 12:24:26 CET

Inglismaa kõrgliigas loovutas järjekordselt punkte Arsenal, mängides maha võimaluse tõusta uuesti esinelikusse. Kodus lepiti tabeli viimasel real oleva Burnleyga 0:0 viiki.

MM 2022 finaalini jääb vähem kui aasta, kuid 32 osalejast on praeguseks selgunud vaid 13. Kindel on see, et eemale jääb üks viimastest Euroopa meistritest - kas tänavu triumfeerinud Itaalia või EM 2016 finaali võitnud Portugal. Viimane ei ole kunagi MM-tiitlit tõstnud, nende MM 2022 võidu koefitsiendiks pakutakse 13.00; Itaalia viienda karika koefitsient on 12122.00.

Manchester City libastumise kasutas ära nende lähim jälitaja Liverpool, vähendades 3:1 võiduga Crystal Palace'i üle liidrite edu üheksale punktile. Virgil van Dijk viis külalised Londonis kiirelt juhtima ja pooltunni möödudes lisas Alex Oxlade-Chamberlain teisegi tabamuse, vahendab Soccernet.ee.

Teisel poolajal tekitas Odsonne Edouardi vastuvärav küll Liverpooli leeris veidi ärevust, ent lõpuminutitel määras kohtunik Kevin Friend VAR-i abiga Liverpooli kasuks penalti. Fabinho tegi 11 meetrilt lõppseisuks 3:1.

Esikümnekohta jahtiv Brighton on sel hooajal hiilanud nii hiliste väravate kui ka ohtrate viikidega ning Leicesteri vastu pakuti taas mõlemat. Kodumeeskond läks mõnikümmend sekundit pärast teise poolaja algust Patson Daka väravast juhtima, ent 82. minutil saatis Danny Welbeck peaga võrku Neal Maupay tsenderduse.

Jalgpallile panustamine

bet365 kasutab küpsiseid
Kasutame küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda paremat ja individuaalsemat teenust. Lisateavet leiate meie küpsiste poliitikast.
Halda küpsiseid
Nõustun
Jõudlusküpsised
Jõudlusküpsised koguvad anonüümset teavet eelistuste kohta ja parandavad seeläbi kasutajakogemust. Kasutame neid ettevõttesiseselt veebilehe külastajate kohta koondstatistika kogumiseks.
Nõustun
Hädavajalikud küpsised
Mõned küpsised on vajalikud veebisaidi toimimiseks ja neid ei saa eemaldada. Nende hulka kuuluvad alltoodud küpsised.
Seansihaldus
Haldavad seansi teavet ja võimaldavad külastajatel veebisaidil ringi liikuda.
Funktsionaalsus
Talletavad teavet, mis võimaldab meil meeles pidada kasutaja eelistusi, nt keelevalikut, sortimisvalikuid ja meediasätteid. Lisaks sellele kasutatakse neid ka kasutajakogemuse parandamiseks – näiteks ei kuvata kasutajale üht ja sama sõnumit kaks korda.
Pettuste ennetamine
Talletavad teavet, mis võimaldab meil ennetada veebisaidi kuritahtlikku kasutust.

Jälitus
Talletavad teavet selle kohta, kuidas kasutajad veebisaidile jõudsid. See on vajalik, et saaksime oma koostööpartneritele õigesti tasuda.