Kalev kaotas punkte, aga tõusis liidriks

23 oktoober 2021 11:52:21 CET

Esiliiga kullaheitlust pidav Tallinna Kalev piirdus koduväljakul Nõmme Unitedi vastu 2:2 viigiga.

Meistrite liiga uus hooaeg on alanud ja kuninglikku eurosarja pole veel võitnud tänavu suvel Lionel Messi endale hankinud Pariisi Saint-Germain, kes on kolme vooru järel kogunud seitse punkti. PSG ajaloo esimese Meistrite liiga võidu koefitsient on 7.00. Esimest trofeed jahib ka Manchester City, kelle võitu hinnatakse koefitsiendiga 4.00. Cityl on samas alagrupis kogutud kuus silma.

Kalev avas skoori esimese poolaja viimasel rünnakul, kui Markus Riisenberg andis hea läbisöödu ja Ramol Sillamaa sahistas võrku. Teisel poolajal läks omakorda United tänu Lars-Indrek Aigro ja Ander Ott Valge tabamustele juhtima, aga Ats Purje vormistas 75. minutil 2:2 viigi.

Kalev pikendas Esiliigas oma kaotuseta seeria 21-mänguliseks. Tabelis hoiab Kalev nüüd liidrikohta, kuid Maardu Linnameeskonnal on sama palju punkte. Nõmme United jätkab viiendal positsioonil.