Maardu lõi Kotenkole neli väravat

24 oktoober 2021 13:25:38 CET

Maardu Linnameeskond alistas Esiliiga 26. voorus Tallinna Levadia duubelmeeskonna 4:0.

Meistrite liiga uus hooaeg on alanud ja kuninglikku eurosarja pole veel võitnud tänavu suvel Lionel Messi endale hankinud Pariisi Saint-Germain, kes on kolme vooru järel kogunud seitse punkti. PSG ajaloo esimese Meistrite liiga võidu koefitsient on 7.00. Esimest trofeed jahib ka Manchester City, kelle võitu hinnatakse koefitsiendiga 4.00. Cityl on samas alagrupis kogutud kuus silma.

Maardu lõi kõik neli palli Eesti ekskoondislase Artur Kotenko väravasse esimesel poolajal, kolm tabamust vormistati viieminutilise perioodi jooksul. Maardu eest skoorisid Vadim Mihhailov, Vitali Gussev ja Greman Ussov, lisaks lõi omavärava Andres Järve.

Maardu Linnameeskond edestab nüüd Esiliiga liidrina Tallinna Kalevit ühe enampeetud mängu abil kolme punktiga. Levadia U21 võitleb enne põhihooaja viimast vooru esikuuikusse mahtumise nimel, olles kuuendana kogunud praegu ühe punkti rohkem kui FC Elva.