Mattias Käidi koduklubi alustas hooaega kaotusega

23 august 2020 20:57:24 CET

Eesti koondislase Mattias Käidi koduklubi Domžale kaotas Sloveenia kõrgliiga avavoorus kodus Bravole 1:2.

Eelmisel hooajal Sloveenia kõrgliigas kaheksanda koha saanud Domžale asus mängu küll 37. minutil Dario Kolobarici tabamusest juhtima, kuid vaid viis minutit hiljem oli Bravo poolel täpne Luka Zinko. Bravo võiduvärava eest hoolitses 89. minutil Rok Kidric.

Käit ei kuulunud Domžale algkoosseisu, kuid sekkus mängu 49. minutil. Eesti koondislasel oli 1:1 viigiseisul hea väravavõimalus, kuid Käit ei suutnud seda tabamuseks realiseerida. Lisaks proovis Käit mõni hetk varem kaugemalt peale lüüa, aga Bravo väravavaht tõrjus löögi.

Nõmme Kalju Euroopa liiga esimese eelringi vastane - mullu Sloveenia karikavõitjaks tulnud ja kõrgliigas neljanda koha saanud Mura - alistas avavoorus tiitlikaitsja Celje 2:0.

Tänases Meistrite liiga finaalis on Müncheni Bayerni võidu koefitsient 4.33 ja PSG-l 2.75.

Vaata kõiki Jalgpall panuseid

bet365 kasutab küpsiseid
Kasutame küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda paremat ja individuaalsemat teenust. Lisateavet leiate meie küpsiste poliitikast.
Halda küpsiseid
Nõustun
Jõudlusküpsised
Jõudlusküpsised koguvad anonüümset teavet eelistuste kohta ja parandavad seeläbi kasutajakogemust. Kasutame neid ettevõttesiseselt veebilehe külastajate kohta koondstatistika kogumiseks.
Nõustun
Hädavajalikud küpsised
Mõned küpsised on vajalikud veebisaidi toimimiseks ja neid ei saa eemaldada. Nende hulka kuuluvad alltoodud küpsised.
Seansihaldus
Haldavad seansi teavet ja võimaldavad külastajatel veebisaidil ringi liikuda.
Funktsionaalsus
Talletavad teavet, mis võimaldab meil meeles pidada kasutaja eelistusi, nt keelevalikut, sortimisvalikuid ja meediasätteid. Lisaks sellele kasutatakse neid ka kasutajakogemuse parandamiseks – näiteks ei kuvata kasutajale üht ja sama sõnumit kaks korda.
Pettuste ennetamine
Talletavad teavet, mis võimaldab meil ennetada veebisaidi kuritahtlikku kasutust.

Jälitus
Talletavad teavet selle kohta, kuidas kasutajad veebisaidile jõudsid. See on vajalik, et saaksime oma koostööpartneritele õigesti tasuda.