Kontaveit kaotas juunioride maailma esireketile

21 jaanuar 2022 08:03:07 CET

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 7.) kaotas aasta esimese suure slämmi turniiri ehk Austraalia lahtiste teises ringis endisele juunioride maailma esireketile Clara Tausonile (WTA 39.) 2:6, 4:6.

Novak Djokovic (ATP 1.) võitis mullu Austraalias, Prantsusmaal ja Wimbledonis, kuid jäi Suurest slämmist siiski ilma ja ei korranud viimati 1969. aastal Rod Laveri poolt tehtut. Uut võimalust tal tänavu ei avane, kuid vigade paranduse saab serblane teha USA lahtistel, kus ta varem kolmel korral triumfeerinud. Neljanda võidu koefitsiendiks hinnatakse 2.50.

Mäng sai eestlanna jaoks kurjakuulutava alguse, kui Tauson murdis Kontaveidi servi kohe matši avageimis. Taani tulevikutäht kasutas talle langenud võimalused ära, samal ajal oli Kontaveidi mäng liimist lahti ja nii murdis Tauson ka seitsmendas geimis. Kahes viimases geimis ei saanud Kontaveit ühtegi punkti, 36 minutit kestnud esimeses setis tegi ta 16 lihtviga taanlanna nelja vastu, vahendab ERR-i spordiportaal.

Teises setis murdis Kontaveit neljandas ja kuuendas geimis, aga kaotas kohe murrete järel ka oma servi. Seejärel läks taanlanna üheksandas geimis Kontaveidi servil 40:0 ette, murdis ja hoidis siis oma pallingut nulliga.

Tennisele panustamine

bet365 kasutab küpsiseid
Kasutame küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda paremat ja individuaalsemat teenust. Lisateavet leiate meie küpsiste poliitikast.
Halda küpsiseid
Nõustun
Jõudlusküpsised
Jõudlusküpsised koguvad anonüümset teavet eelistuste kohta ja parandavad seeläbi kasutajakogemust. Kasutame neid ettevõttesiseselt veebilehe külastajate kohta koondstatistika kogumiseks.
Nõustun
Hädavajalikud küpsised
Mõned küpsised on vajalikud veebisaidi toimimiseks ja neid ei saa eemaldada. Nende hulka kuuluvad alltoodud küpsised.
Seansihaldus
Haldavad seansi teavet ja võimaldavad külastajatel veebisaidil ringi liikuda.
Funktsionaalsus
Talletavad teavet, mis võimaldab meil meeles pidada kasutaja eelistusi, nt keelevalikut, sortimisvalikuid ja meediasätteid. Lisaks sellele kasutatakse neid ka kasutajakogemuse parandamiseks – näiteks ei kuvata kasutajale üht ja sama sõnumit kaks korda.
Pettuste ennetamine
Talletavad teavet, mis võimaldab meil ennetada veebisaidi kuritahtlikku kasutust.

Jälitus
Talletavad teavet selle kohta, kuidas kasutajad veebisaidile jõudsid. See on vajalik, et saaksime oma koostööpartneritele õigesti tasuda.