Nadal edenes veerandfinaali, Zverev langes konkurentsist

23 jaanuar 2022 09:50:44 CET

Tennise Austraalia lahtistel jõudis veerandfinaali kuuenda asetusega Rafael Nadal, kes alistas prantslase Adrian Mannarino.

Novak Djokovic (ATP 1.) võitis mullu Austraalias, Prantsusmaal ja Wimbledonis, kuid jäi Suurest slämmist siiski ilma ja ei korranud viimati 1969. aastal Rod Laveri poolt tehtut. Uut võimalust tal tänavu ei avane, kuid vigade paranduse saab serblane teha USA lahtistel, kus ta varem kolmel korral triumfeerinud. Neljanda võidu koefitsiendiks hinnatakse 2.50.

2009. aastal Austraalia lahtised võitnud Rafael Nadal alistas 7:6, 6:2, 6:2 tulemusega Adrian Mannarino (ATP 69.). "Pärast avasetti teadsin, et teise seti algus on oluline ja õnneks suutsin kohe alguses murdepalli võita," rääkis Nadal pärast mängu, vahendab ERR-i spordiportaal.

Turniiril seni ainult ühe seti kaotanud Nadal mängib veerandfinaalis kanadalase Denis Shapovalovi (ATP 14.) vastu. Esmakordselt Austraalia lahtistel veerandfinaali jõudnud Shapovalov sai neljandas ringis jagu maailma kolmandast reketist Alexander Zverevist 6:3, 7:6, 6:3.

Tennisele panustamine

bet365 kasutab küpsiseid
Kasutame küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda paremat ja individuaalsemat teenust. Lisateavet leiate meie küpsiste poliitikast.
Halda küpsiseid
Nõustun
Jõudlusküpsised
Jõudlusküpsised koguvad anonüümset teavet eelistuste kohta ja parandavad seeläbi kasutajakogemust. Kasutame neid ettevõttesiseselt veebilehe külastajate kohta koondstatistika kogumiseks.
Nõustun
Hädavajalikud küpsised
Mõned küpsised on vajalikud veebisaidi toimimiseks ja neid ei saa eemaldada. Nende hulka kuuluvad alltoodud küpsised.
Seansihaldus
Haldavad seansi teavet ja võimaldavad külastajatel veebisaidil ringi liikuda.
Funktsionaalsus
Talletavad teavet, mis võimaldab meil meeles pidada kasutaja eelistusi, nt keelevalikut, sortimisvalikuid ja meediasätteid. Lisaks sellele kasutatakse neid ka kasutajakogemuse parandamiseks – näiteks ei kuvata kasutajale üht ja sama sõnumit kaks korda.
Pettuste ennetamine
Talletavad teavet, mis võimaldab meil ennetada veebisaidi kuritahtlikku kasutust.

Jälitus
Talletavad teavet selle kohta, kuidas kasutajad veebisaidile jõudsid. See on vajalik, et saaksime oma koostööpartneritele õigesti tasuda.