Archiwum wiadomości - Hokej na lodzie

NHL: Trwa szarża St. Louis

Mon, 24 Jan 2022 12:55:06 CET
St. Louis Blues pokonując 3:1 w niedzielę Vancouver Canucks odniósł szóste zwycięstwo w siódmym kolejnym meczu, a doskonałe zawody rozegrał Ville Husso, broniąc 38 strzałów.

Nafciarze wyrwali się z koszmaru

Sun, 23 Jan 2022 09:04:06 CET
Po siedmiu z rzędu ligowych porażkach zespół Edmonton Oilers sięgnął po zwycięstwo 5:3 nad Calgary Flames. Nafciarze wracają do walki o prawo gry w play-offach.

Kaczki niegościnne dla Błyskawic

Sat, 22 Jan 2022 10:33:46 CET
Anaheim Ducks powstrzymały uderzenia Tampa Bay Lightning przez ponad dwie tercje, zapewniając sobie przerwanie serii porażek i wysokie zwycięstwo 5:1 nad aktualnym mistrzem NHL.

Caps zjeżdżają w dół tabeli

Fri, 21 Jan 2022 09:25:58 CET
Washington Capitals nadal szukają przełamania i powrotu do wyższej formy. Po porażce 4:3 z Boston Bruins znaleźli się na szóstym miejscu Konferencji Wschodniej i ostatnim dającym awans do play-offów w Dywizji Metropolitarnej.

Rangers coś „udowodnili”

Thu, 20 Jan 2022 09:08:08 CET
New York Rangers dali pokaz swojej mocy w starciu z Toronto Maple Leafs, pokonując gości z Kanady 6:3 po strzeleniu pięciu goli z rzędu. Nowojorczycy coraz mocniej wierzą w mistrzostwo.

NHL: Huragany zmiotły Boston

Wed, 19 Jan 2022 12:56:22 CET
Carolina Hurricanes po zdobyciu pięciu goli w pierwszej tercji w wielkim stylu przerwała zwycięską serię Boston Bruins, triumfując 7:1.

NHL: Historyczny 'pięciopak' Meiera

Tue, 18 Jan 2022 13:45:07 CET
Timo Meier został pierwszym graczem w historii San Jose Sharks, który strzelił pięć goli w jednym meczu, prowadząc Rekiny do zwycięstwa 6:2 nad Los Angeles Kings.

Canucks kończą passę porażek

Mon, 17 Jan 2022 12:36:17 CET
Vancouver Canucks zakończyło serię trzech przegranych meczów, wygrywając w niedzielę 4:2 z Washington Capitals. Przełamanie napastnika Eliasa Petterssona.

Klonowe Liście wygrały genialną wymianę ciosów

Sun, 16 Jan 2022 11:11:20 CET
St. Louis Blues pomimo wielkich starań nie zdołali pokonać Toronto Maple Leafs w bogatym w gole starciu czołowych ekip NHL. Klonowe Liście wygrały na wyjeździe 6:5, przerywając serię trzech meczów bez zwycięstwa w regulaminowym czasie gry.

Wielkie męczarnie Lawin

Sat, 15 Jan 2022 10:07:40 CET
Zespół Carolina Avalanche potrzebował rzutów karnych, aby pokonać drugi najgorszy zespół trwającego sezonu zasadniczego, Arizona Coyoes. Lawiny odniosły 13. domowe zwycięstwo z rzędu.