Nuno: Kohúti sa zlepšujú

23 októbra 2021 11:22:38 CET

Kouč celku Tottenham Hotspur Nuno Espirito Santo prehlásil,že po výhre v lige a v Európskej lige UFA teraz tím znovu zabojuje o tri body proti West Ham United.

Jeho zverenci naposledy v lige zvrátili výsledok a nakoniec porazili Newcastle 3:2 na domácej pôde. Vďaka tejto výhre Spurs poskočil  na piate miesto v tabuľke a na to, že West Ham Tottenham na pôde súpera porazí je kurz 3.20.

Nuno Espirito Santo je hrdý na schopnosť Spurs hrať s novou vlnou energie. Po prevzatí vedenia investorov zo Saudskej Arábie Newcastle ovládla povznášajúca atmosféra, ale dobre defenzívne pripravený Tottenham nakoniec ukázal svoju silu v závere, kedy nedal šancu súperovi sa v 16-tke presadiť.

V túto chvíľu si môžete staviť na veľkolepý zápas v Premier League, ktorý sa koná 24. októbra. Manchester United hrá proti Liverpoolu a na to, že vyhrá má kurz 2.90 a na prehru má kurz 2.30.

Spurs aj napriek gólu od súperi vo zvyšku prvého polčasu dominovali a vďaka úhľadnému zakončeniu Tanguye Ndombeleho vyrovnal.

Harry Kane v poslednom ligovom dueli dal konečnej aj svoj prvý gól v Premier League v tejto sezóne a kontrola VAR gól uznala.

Potom sa kapitán Anglicka vyskytol aj u asistencie, keď Son Heung-min zachytil jeho nahrávku a po polčase zvýšil na 3:1.

Nuno hovorí, že bol veľmi spokojný so spôsobom, akým Spurs obrátili hru a pred nasledujúcim duelom povedal: "Vieme, že musíme ignorovať reči súperovi a robiť svoju prácu."

"Naposledy sme nezačali dobre, ale potom sme odviedli úžasnú prácu. Chcem, aby sme teraz viac útočili. Chcel by som dať viac gólov," dodal kouč.