Mönchengladbach hrá proti Herthe

23 októbra 2021 11:00:38 CET

V Bundeslige získala Borussia Mönchengladbach proti VfB Stuttgart remízou 1:1 iba jeden bod, ale po tomto dueli by chcel tím zabodovať proti berlínskemu bundesligovému súperovi.

Záchranca jedného bodu Jonas Hofmann bol po zápase frustrovaý, pretože Žriebätá vstúpili do duelu s dvoma silnými víťazstvami za sebou.

V túto chvíľu si môžete staviť na celkového víťaza Nemeckého pohára 2021/2022. Bayern Mníchov má kurz 1.90, Borussia Dortmund má kurz 2.87 a RB Lipsko má kurz 4.00.

Mönchengladbach bol jednoznačne lepším tímom, len strieľanie gólov jednoducho nefungovalo. Aj keď bolo veľa striel na bránku, oba tímy strelili presne jeden gól. Po remíze 1:1 odišiel tím Gladbach sklamaný.

Napriek tomu Borussia predviedla dobrú hru. V ďalšom zápase sa stretnú s Herthou Berlín v Bundeslige. Proti Hertha sa žriebätá musí nakoniec zlepšiť, Borussia chce tiež zabrániť ďalšiemu delenie bodov.

Pred ďalším ligovým duelom Jonas Hofmann upozornil: "Naposledy sme boli lepším tímom, mali sme oveľa viac držania a oveľa viac striel na bránu, takže sme mali zápas vyhrať. V prvom polčase sa nám darilo, boli sme veľmi aktívni a vytvorili sme si niekoľko príležitostí. "

"Bolo nepríjemné, že stuttgartskej tím premenil prvú strelu, aby sa ujal vedenia. Nenechali sme sa tým otravovať, ale samozrejme vždy to vyžaduje veľa energie na beh," dodal Hofmann.

V hre Stuttgart strelil prvý gól v hre po iba 15 minútach. Krátko pred polčasom vyrovnal Hofmann. Svoju pravačkou vyrovnal.