Προσφορά για Προβάδισμα 2 Γκολ στο Παγκόσμιο Κύπελλο 2018

Πληρωθείτε τα στοιχήματά σας ως κερδισμένα αν η ομάδα σας προηγηθεί με 2 γκολ. Για νέους και επιλεγμένους πελάτες μόνο. Όροι ισχύουν.

Λευκή Ισοπαλία - Επιστροφή Χρημάτων στο Παγκόσμιο Κύπελλο 2018

Επιστροφή σε χαμένα στοιχήματα πριν τον αγώνα για τις αγορές Σκόρερ, Ακριβές Σκορ, Ημίχρονο/Τελικό ή Scorecast, για οποιονδήποτε αγώνα λήξει 0-0. Για νέους και επιλεγμένους πελάτες μόνο. Όροι ισχύουν.

Ήττα στα Πέναλτι στο Παγκόσμιο Κύπελλο 2018

Στοιχηματίστε σε μια ομάδα να κερδίσει τη διοργάνωση και λάβετε μια επιστροφή αν η επιλογή σας αποκλειστεί στα πέναλτι. Για νέους και επιλεγμένους πελάτες μόνο. Όροι ισχύουν.

Προσφορά Εγγραφής

Έως €100 σε Κουπόνια Στοιχήματος. Οι επιστροφές εξαιρούν το ποντάρισμα Κουπονιών Στοιχήματος. Όροι, χρονικά όρια και εξαιρέσεις ισχύουν.

Παρολί Ποδοσφαίρου

Για το Τσάμπιονς Λιγκ και τα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης. Διαθέσιμες μόνο σε νέους πελάτες και πελάτες που πληρούν τις προϋποθέσεις. Όροι ισχύουν.

0-0 - Επιστροφή Χρημάτων

Για Ακριβές Σκορ, Ημίχρονο/Τελικό ή Scorecast, αν το τελικό σκορ είναι 0-0. Διαθέσιμες μόνο σε νέους πελάτες και πελάτες που πληρούν τις προϋποθέσεις. Όροι ισχύουν.