Προσφορά για Προβάδισμα 2 Γκολ

Πληρωθείτε τα μονά στοιχήματά σας στο Euro 2020 και στο Κόπα Αμέρικα 2021, αν η ομάδα σας προηγηθεί με 2 γκολ. Για πολλαπλά στοιχήματα η επιλογή θα επισημανθεί ως κερδισμένη.

Ισχύει για στοιχήματα πριν την έναρξη του αγώνα στη βασική αγορά Τελικού Αποτελέσματος για το Euro 2020 και το Κόπα Αμέρικα 2021. Περιορισμοί στοιχήματος και Όροι ισχύουν. Επιλεγμένοι πελάτες μόνο.
Μπόνους Παρολί Τουρνουά

Έως και 70% μπόνους στα παρολί σας σε αγώνες από το Euro 2020 και το Κόπα Αμέρικα 2021.

Ισχύει μόνο σε παρολί πριν τον αγώνα των 3+ επιλογών στις βασικές αγορές Τελικό Αποτέλεσμα, Και Οι Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν ή Αποτέλεσμα/Και Οι Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν. Το ποσοστό μπόνους εξαρτάται από τον αριθμό των επιλογών. Το μπόνους έχει πλαφόν €100.000 και ισχύει στις επιστροφές. Περιορισμοί στοιχήματος και Όροι ισχύουν. Διαθέσιμη μόνο σε επιλεγμένους πελάτες.
Λευκή Ισοπαλία - Επιστροφή Χρημάτων +

Αποζημίωση για οποιονδήποτε αγώνα του Euro 2020 ή του Κόπα Αμέρικα 2021 που λήγει 0-0.

Ισχύει για χαμένα στοίχηματα που έχουν τοποθετηθεί πριν τον αγώνα στις αγορές Ακριβές Σκορ, Ημίχρονο/Τελικό, Scorecast ή Πρώτος/Τελευταίος Παίκτης που θα Σκοράρει ή Παίκτης που θα Σκοράρει Οποτεδήποτε. Περιορισμοί στοιχήματος και Όροι ισχύουν. Διαθέσιμη μόνο σε επιλεγμένους πελάτες.
Παράταση - Έξτρα Ευκαιρία στο Ποδόσφαιρο

Πληρωθείτε τα στοιχήματά σας σε επιλεγμένες αγορές παίκτη σε Κουπόνια Στοιχήματος αν χάσουν στην κανονική διάρκεια, αλλά συνεχίσουν και κερδίσουν στην παράταση. Διαθέσιμη για όλους τους νοκ άουτ αγώνες του Euro 2020.

Ισχύει για πριν τον αγώνα μονά στοιχήματα και στοιχήματα του Φτιάξτε Αγορά σε επιλεγμένες αγορές παίκτη σε κάθε νοκ άουτ ματς του Euro 2020 και στον τελικό του Κόπα Αμέρικα 2021. Διαθέσιμη μόνο σε επιλέξιμους πελάτες. Περιορισμοί στοιχήματος και Όροι ισχύουν.
Εγγύηση Αντικατάστασης στο Ποδόσφαιρο

Αν ο παίκτης σας αντικατασταθεί πριν το ημίχρονο, θα σας επιστρέψουμε το ποντάρισμά σας ως Κουπόνια Στοιχήματος σε επιλεγμένες αγορές.

Ισχύει για μονά στοιχήματα σε επιλεγμένες αγορές για οποιονδήποτε αγώνα Ποδοσφαίρου, πριν την έναρξή του. Περιορισμοί στοιχήματος και Όροι ισχύουν. Διαθέσιμη μόνο σε επιλεγμένους πελάτες.