2018. aasta MMil kaheväravalise eduga võit tagatud

Kui võistkond, mille võidule panustasite, läheb mängu ajal kahe väravaga juhtima, arvestame teie panuse välja võitjana. Vaid uutele ja valitud klientidele. Kehtivad kt-d.

2018. aasta MMil igava viigiga raha tagasi

Kui mis tahes mäng lõpeb tulemusega 0 : 0, saate raha tagasi kaotanud mängueelsetelt panustelt väravalööja, täpse skoori, poolaja ja normaalaja tulemuse ning Scorecast-panuste turgudel. Vaid uutele ja valitud klientidele. Kehtivad kt-d.

2018. aasta MMi penaltipakkumine

Panustage võistkonna üldvõidule turniiril ja kui teie võistkond langeb penaltiseeria järel välja, maksame panustatud summa tagasi. Uutele ja valitud klientidele. Kehtivad kt-d.

Tervituspakkumine

Saate sissemaksest 50% väärtuses panustamisühikuid (kuni 100 €). Võidud ei sisalda panustamisühikute summat. Kehtivad kt-d, ajapiirangud ja tõkestused.

Euroopa jalgpalli boonus

Meistrite liiga ja Euroopa tippliigad. Saadaval ainult uutele ja valitud klientidele. Kehtivad kt-d.

Igav viik – raha tagasi

Pakkumine kehtib täpse skoori, poolaja ja normaalaja ning Scorecast-panustele, kui lõpptulemus on 0 : 0. Saadaval ainult uutele ja valitud klientidele. Kehtivad kt-d.