VB 2018 - 2 gólos vezetés ajánlat

Fogadását nyertesként rendezzük, ha a csapata 2 gólos előnyt szerez. Csak új és jogosult ügyfelek. Feltételek érvényesek.

VB 2018 - 0:0 - pénzvisszafizetés

Visszafizetés vesztes mérkőzés előtti Gólszerző, Pontos eredmény, Félidő/játékidő vagy Scorecast fogadásoknál, ha a mérkőzés 0:0-val végződik. Csak új és jogosult ügyfelek. Feltételek érvényesek.

VB 2018 - Büntető visszafizetés

Tippelje meg a bajnokság győztesét és szerezzen visszafizetést, ha a csapata büntetőkkel esik ki. Csak új és jogosult ügyfelek. Feltételek érvényesek.

Számlanyitási ajánlat

Feljogosító befizetése 50%-a fogadási kreditben (akár 100€). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időkorlátok és kivételek.

Európai labdarúgás bónusz

Érvényes a Bajnokok Ligájára és Európa legjobb bajnokságaira. Csak új és jogosult ügyfelek számára érhető el. Feltételek érvényesek.

0:0 - pénzvisszafizetés

Pontos eredmény, Félidő/játékidő és Scorecast fogadásokra 0:0 esetén. Csak új és jogosult ügyfelek számára érhető el. Feltételek érvényesek.