MŚ - Prowadzenie 2 gole

Twoje zakłady zostaną rozliczone jako wygrane, gdy Twoja drużyna będzie prowadziła 2 golami. Dostępne wyłącznie dla nowych i kwalifikujących się klientów. Regulamin obowiązuje.

MŚ - Nie ma bramek? Zwrot

Zwrot przegranych zakładów przedmeczowych na zdobywcę gola, dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy lub Scorecast dla dowolnego meczu, który zakończy się 0-0. Dostępne wyłącznie dla nowych i kwalifikujących się klientów. Regulamin obowiązuje.

MŚ - Rzuty karne? Zwrot

Postaw, że drużyna wygra turniej i otrzymaj zwrot, gdy selekcja zostanie wyeliminowana w karnych. Dostępne wyłącznie dla nowych i kwalifikujących się klientów. Regulamin obowiązuje.

Oferta rejestracyjna

50% kwalifikującego depozytu w kredytach zakładu (do 100€). Zwroty bez stawki w kredytach zakładu. Regulamin, limity czasowe i wyjątki obowiązują.

Bonus Piłkarski

W tym mecze Ligi Mistrzów i najlepszych lig europejskich. Dostępne wyłącznie dla nowych i kwalifikujących się klientów. Regulamin ma zastosowanie.

Nie ma bramek? Zwrot

Dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy lub Scorecast przy wyniku 0-0. Dostępne wyłącznie dla nowych i kwalifikujących się klientów. Regulamin

Bonus Tenisowy

Zdobądź aż do 50% więcej na zakłady akumulowane na tenis. Dostępne wyłącznie dla nowych i kwalifikujących się klientów. Regulamin ma zastosowanie.

Bonus Euro-Koszykówka

50% więcej na akumulatory na europejską koszykówkę mężczyzn. Dostępne wyłącznie dla nowych i kwalifikujących się klientów. Regulamin ma zastosowanie.

Bonus Parlay

Wygrywaj aż do 50% więcej w parlay na amerykańskie i kanadyjskie sporty. Dostępne wyłącznie dla nowych i kwalifikujących się klientów. Regulamin ma zastosowanie.